ANTALYA SAĞLIK ÇALIŞANLARI 19.GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI ŞAMPİYONU ANADOLU HASTANESİ OLDU. KUPALAR ve ÖDÜLLER SAHİBİNİ BULDU.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-0013Antalya Sağlık Çalışanlarının tanışıp kaynaştırılması amacıyla 19.su düzenlenen Antalya Sağlık Çalışanları 19. Geleneksel Futbol Turnuvasının 19.Şampiyonu Finalde rakibi Antalya Kızılayspor takımını 8-3 mağlup eden Anadolu Hastanesi oldu. Antalya Kızılayspor turnuva 2.si olurken 3.lük karşılaşmasında rakibi Tıp Fakültesi Big Brothers takımını 8-5 mağlup eden Atatürk Devlet Hastanesi turnuva 3.sü oldu.

Antalya Sağlık Çalışanları 19.Geleneksel Futbol Turnuvasında 19.Şampiyonluk için Anadolu Hastanesi ile Antalya Kızılayspor 03.12.2019 tarihi saat 18:15’de Türk Telekom Lisesi Antalya Demirspor Spor Komleksi  1 Nolu sahada karşı karşıya geldi. Anadolu Hastanesi rakibi Antalya Kızılayspor takımını 8-3 mağlup ederek 19.Geleneksel Futbol Turnuvasının Şampiyonu oldu. Anadolu Hastanesi takımı Şampiyonluk Kupasını ve Madalyalarını İl Sağlık Müdürlüğü Başkan Yardımcısı Hilmi Şefik CAMBOLAT’ın elinden aldı. Turnuva 2.si Kızılayspor ise Kızılay Antalya İl Başkanı Av.Esra ÖZKOÇ’un elinden aldı.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-00133.lük karşılaşmasında Atatürk Devlet Hastanesi ile Tıp Fakültesi Big Brothers ile saat 18:00’da Türk Telekom Lisesi Antalya Demirspor Spor Komleksi  2 Nolu sahada karşı karşıya geldi. Atatürk Devlet Hastanesi takımı Tıp Fakültesi Big Brothers takımını 8-5 mağlup ederek Turnuvanın 3.sü oldu. Atatürk Devlet Hastanesi takımı 3.lük kupasını ve madalyalarını OFM Hastanesi Başhekimi Dr.Cem MUTLU’nun elinden aldı. Turnuva 4.sü olan Tıp Fakültesi Big Brothers takımı ise Kupasını İl Sağlık Müdürlüğünden Tertip Komitesi Üyesi Naci GÜVENDİREN’in elinden aldı. Antalya Sağlıkspor Kulübüne sponsor olan OFM Hastanesi Başhekimi Dr.Cem MUTLU’ya Antalya Sağlıkspor Kulübü ve Turnuva Koordinatörü Arif OKTAROĞLU tarafından teşekkür plaketi verildi. Antalya Sağlık Çalışanları Futbol Turnuvalarına 120 km uzak ilçeden sürekli katılım sağlayan Elmalı Devlet Hastanesi takımını temsilen Elmalı Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr.Burak Emre DEMİR’e Onur kupası Kızılay İl Başkan Yardımcısı Tahir ÖZDAŞ tarafından takdim edildi.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-0013Turnuvanın En Centilmen Takımı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp-Damar, En Centilmen Oyuncu Antalya Sağlıkspor takımından Ahmet MENÇİ, En iyi kaleci Anadolu Hastanesi takımından Murat ERDÖNMEZ, Gol Kralı Tıp Fakültesi F.C.Akar takımından ERDOĞMUŞ oldu. Gol Kralı kupasını 3 Aralık Dünya Engelliler gününde Engellileri temsil eden Emine ŞAHİN “Engelleri kaldırıyoruz ve gol atıyoruz” sloganıyla  gol kralı Mehmet ERDOĞMUŞ’a kupasını taktim etti.  Ayrıca; Turnuvaya katılan tüm takımlara turnuva anısına Katılım Plaketi verildi. Turnuva katılım Plaketleri ve Ödülleri, İl Sağlık Müdürlüğünden; Uzm.Hasan TEPE, Orhan ŞANLI, Ertuğrul GÜLCAN, Eğitim ve Araştırma Hastanesi İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Kaan SAYIŞMAN, Muratpaşa İlçe Sağlık Müdürlüğü Birim Sorumlusu Salih YAPAN, Elmalı Devlet Hastanesi Başhekimi Burak Emre DEMİR, Kızılay Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyeleri Tahir ÖZDAŞ, Bengül HATİPOĞLU, Şükrü KARATAŞ, Av.Ömer ÖZER, Dudu ŞAHİN, İbrahim Miraç DOĞRU, Dr.Tufan ERTOP, Dr.Gülden BEŞİR, Şaban TAÇ tarafından takdim edildi. Turnuvaya katılan tüm takımlara, sporculara ve Yöneticilere Turnuva Tertip Komitesi olarak teşekkür ederiz.

Haber ve Koordinatör:Arif OKTAROĞLU

https://www.facebook.com/arif.oktaroglu

https://www.facebook.com/antalyasm

https://www.facebook.com/ANTALYASAGLIKSPOR.TFF.TSF.TVF