ANTALYA SAĞLIK ÇALIŞANLARI 19.GELENEKSEL FUTBOL LİGİ FİNALİSTLERİ BELLİ OLDU.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-0013Antalya Sağlık Çalışanları  19.Geleneksel Futbol Turnuvası 22.11.2019 tarihinde oynanan yarı final karşılaşmaları sonrasında rakiplerini mağlup eden Kızılayspor ile Anadolu Hastanesi 19.şampiyonluk için finale yükseldiler.

KIZILAYSPOR-7  ATATÜRK DEVLET HASTANESİ-2

Yarı Finalin ilk karşılaşmasında;Kızılayspor ile Atatürk Devlet Hastanesi takımları 22.Kasım.2019 tarihi Saat 18:00’da Türk Telekom Lisesi Demirspor Spor Kompleksi 1 Nolu sahada karşı karşıya geldi. Kızılayspor karşılaşmaya; M.Ali, Onur, Yetkin, Ramazan, Erah, Halil ve Yunus ile Atatürk Devlet Hastanesi ise S.Hilmi, Hüseyin Türkkan, Hüseyin Toklu, Soner, Hamit, Bekir ve Şehmuz ile başladı. Kızılayspor rakibini 7-2 skorla mağlup ederek Antalya Sağlık Çalışanları Futbol liginde adını ilk defa finale yazdırdı. Kızılaysporu Finale taşıyan goller; Erah (2), Halil(2), Onur(2) ve Yetkin’den geldi. Geçen yıl final oynayarak turnuva 2.si olan Atatürk Devlet Hastanesi turnuva 3.lüğü için final karşılaşması oynayacak.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-0013ANADOLU HASTANESİ-4 TIP FAKÜLTESİ BİG BROTHERS-3

Yarı Finalin 2. karşılaşmasında;Anadolu Hastanesi ile Tıp Fakültesi Big Brothers takımları 22.Kasım.2019 tarihi Saat 19:00’da Türk Telekom Lisesi Demirspor Spor Kompleksi 1 Nolu sahada karşı karşıya geldi. Anadolu Hastanesi karşılaşmaya;Murat, Hayrettin, Okay, Evren, Yusuf, Harun ve Mehmet ile Tıp Fakültesi Big Brothers ise Eruh, Şahap, Rıfat, Tolga, Resul, Hüseyin ve Atilla ile başladı. Geçen yılın Şampiyonu olan Anadolu Hastanesi son dakikada bulduğu golle rakibini 4-3 mağlup ederek finale yükseldi. Anadolu Hastanesini finale taşıyan goller; Okay(2), Evren ve Evren’den geldi.  Turnuva 3.lüğü için final oynayacak olan Tıp Fakültesi Big Brothers takımının golleri ise Tolga, Rıfat ve Atilla’dan geldi.

Haber ve Koordinatör:Arif OKTAROĞLU

https://www.facebook.com/arif.oktaroglu

https://www.facebook.com/antalyasm

https://www.facebook.com/ANTALYASAGLIKSPOR.TFF.TSF.TVF