ANTALYA SAĞLIK ÇALIŞANLARI 19.GELENEKSEL FUTBOL LİGİ ÇEYREK FİNAL MAÇLARI BAŞLADI.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-0013Antalya Sağlık Çalışanları 19.Geleneksel Futbol Turnuvası 18.11.2019 tarihinde oynanan Atatürk Devlet Hastanesi ile Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Anadolu Hastanesi ile Tıp Fakültesi FC Akar karşılaşmaları ile çeyrek final karşılaşmaları başladı. Atatürk Devlet Hastanesi ile Anadolu Hastanesi Yarı Finale yükselen takımlar oldu.

ATATÜRK DEVLET HASTANESİ-7 EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ-3

Çeyrek Final müsabakasında karşı karşıya gelen Atatürk Devlet Hastanesi ile Eğitim ve Araştırma Hastanesi 18.11.2019 tarihinde Muratpaşa Türk Telekom Lisesi Demirspor Spor Kompleksinde Saat 18:00’da 1 Nolu sahada karşı karşıya geldi. Atatürk Devlet Hastanesi karşılaşmaya;S.Hilmi, Soner, Hamit, Şehmuz, Hüseyin Türkkan, Bekir ve Hüseyin Toklu ile; Eğitim ve Araştırma Hastanesi ise Halil, Ali, Mehmet, Arafat, Münasip, Kürşat ve Abdulkadir ile başladı. Atatürk Devlet Hastanesi rakibi Eğitim ve Araştırma Hastanesini 7-3 mağlup ederek yarı finale yükseldi. Atatürk Devlet Hastanesini yarı finale taşıyan goller; Hamit(2), Hüseyin Toklu(2), Soner, Şehmuz ve Bekir’den gelirken Çeyrek Finalde turnuvaya veda eden Eğitim ve Araştırma Hastanesinin golleri ise Arafat(3) ve Mehmet’ten geldi.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-0013ANADOLU HASTANESİ-5 TIP FAKÜLTESİ FC AKAR-3

Çeyrek Final müsabakasında karşı karşıya gelen Anadolu Hastanesi ile Tıp Fakültesi FC Akar 18.11.2019 tarihinde Muratpaşa Türk Telekom Lisesi Demirspor Spor Kompleksinde Saat 19:00’de 1 Nolu sahada karşı karşıya geldi. Anadolu Hastanesi karşılaşmaya; Halim, Metin, Harun, Okay, Mervan, Evren ve Hayrettin ile; Tıp Fakültesi FC Akar ise Uğur, Emre, Engin, Mehmet ERDOĞMUŞ, Mehmet Emin, Mehmet ÖZYÖRÜK ve Cemal ile başladı. Anadolu Hastanesi rakibi Tıp Fakültesi FC Akar takımını 5-3 mağlup ederek yarı finale yükseldi. Anadolu Hastanesini yarı finale taşıyan goller; Metin(4) ve Harun’dan gelirken Çeyrek Finalde turnuvaya veda eden Tıp Fakültesi FC Akar’ın golleri ise Mehmet ÖZYÖRÜK(2) ve Mehmet ERDOĞMUŞ’tan geldi. Anadolu Hastanesi takımından Metin, Tıp Fakültesi FC Akar takımından Emre Kırmızı kartla oyundan ihraç edildi.

Haber ve Koordinatör:Arif OKTAROĞLU

https://www.facebook.com/arif.oktaroglu

https://www.facebook.com/antalyasm

https://www.facebook.com/ANTALYASAGLIKSPOR.TFF.TSF.TVF