ANTALYA SAĞLIK ÇALIŞANLARI 19.GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI PLAY OFF MAÇLARI

Antalya Sağlık Çalışanları 19.Geleneksel Futbol Turnuvasında grup maçları sonrası grup 2.leri ve grup 3.leri arasındaki çeyrek final öncesi Play Off karşılaşmaları başladı. 15.11.2019 tarihinde oynanan Play Off maçları sonrasında rakiplerini mağlup eden Tıp Fakültesi Anadolu Hastanesi ve Eğitim ve Araştırma Hastanesi takımları çeyrek finale yükseldiler.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-0119ANADOLU HASTANESİ-13 DÜNYA GÖZ HASTANESİ-1

Grup maçları sonunda Play Off müsabakası oynamaya hak kazanan Anadolu Hastanesi ile Dünya Göz Hastanesi 15.11.2019 tarihinde saat 18:00’da 2 Nolu sahada karşı karşıya geldi. Anadolu Hastanesi karşılaşmaya;Murat, Okay, Evren, Mervan, Mehmet, Muhammet ve Harun ile Dünya Göz Hastanesi ise Şükrü, Mert, Mehmet, Emrah, Murat, Hüseyin ve Atakan ile başladı. Anadolu Hastanesi takımı rakibi Dünya Göz Hastanesi takımını 13-1 mağlup ederek çeyrek finale yükseldiler. Anadolu Hastanesi takımını çeyrek finale taşıyan goller; Mervan(4), Evren(3), Mehmet(3), Muhammet, Metin ve Hayrettin’den geldi. Dünya Göz Hastanesinin tek golü Murat’tan geldi.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-0119EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ-6 MEDİKALCİLER DERNEĞİ-2

Grup maçları sonunda Play Off müsabakası oynamaya hak kazanan Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Medikalciler Derneği 15.11.2019 tarihinde saat 19:00’de 1 Nolu sahada karşı karşıya geldi. Eğitim ve Araştırma Hastanesi karşılaşmaya; Halil, Ali, Kadir, Arafat, Münasip, Kürşat ve Mehmet ile Medikalciler Derneği ise Serdar, Serkan, Bekir, Aziz, Tolga, Emrah ve Yasin ile başladı. Eğitim ve Araştırma Hastanesi takımı rakibi Medikalciler Derneği takımını 6-2 mağlup ederek çeyrek finale yükseldiler. Eğitim ve Araştırma Hastanesi takımını çeyrek finale taşıyan goller; Kürşat(2), Arafat, Mehmet, Kadir ve Münasip’ten gelirken, Medikalciler Derneği  golleri; Tolga ve Emrah’tan geldi.

Haber ve Koordinatör:Arif OKTAROĞLU

https://www.facebook.com/arif.oktaroglu

https://www.facebook.com/antalyasm

https://www.facebook.com/ANTALYASAGLIKSPOR.TFF.TSF.TVF