ANTALYA SAĞLIK ÇALIŞANLARI 19.GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI PLAY OFF MAÇLARI

Antalya Sağlık Çalışanları 19.Geleneksel Futbol Turnuvasında grup maçları sonrası grup 2.leri ve grup 3.leri arasındaki çeyrek final öncesi Play Off karşılaşmaları başladı. 14.11.2019 tarihinde oynanan Play Off maçları sonrasında rakiplerini mağlup eden Tıp Fakültesi Big Brothers ve Kızılayspor çeyrek finale yükseldiler.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-0119TIP FAKÜLTESİ BİG BROTHERS-4 ECZACILAR ODASI-0

Grup maçları sonunda Play Off müsabakası oynamaya hak kazanan Tıp Fakültesi Big Brothers ile Eczacılar Odası 14.11.2019 tarihinde saat 18:00’da 2 Nolu sahada karşı karşıya geldi. Tıp Fakültesi Big Brothers karşılaşmaya; Eruh, Şahap, Rıfat, Tolga, Resul, Hüseyin ve Yiğit ile Eczacılar Odası ise Ökkeş, Yüce, Galen, Ahmet, Murat, Veysel ve Talat ile başladı. Tıp Fakültesi Big Brothers takımı rakibi Eczacılar Odası takımını 4-0 mağlup ederek çeyrek finale yükseldiler. Tıp Fakültesi Big Brothers takımını çeyrek finale taşıyan goller; Rıfat (2), Yiğit ve Resul’den geldi.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-0119KIZILAYSPOR-2 SERİK SAĞLIKSPOR-1

Grup maçları sonunda Play Off’a yükselen Kızılayspor ile Serik Sağlıkspor arasındaki karşılaşma 14.11.2019 tarihinde saat 19:00’de 2 Nolu sahada oynandı. Kızılayspor karşılaşmaya; Mehmet Ali, Ramazan, Ceyhan, Onur, Yetkin, Halil ve Erha ile Serik Sağlıkspor ise Erdinç, Ömer, Alaattin, Turgut, M.Recep, Mustafa ve Tugay ile başladı. Kızılayspor Halil’in golüyle 1-0 öne geçti. Serik Sağlıkspor Mustafa golü ile 1-1 beraberliği sağladı. Müsabaka 1-1 beraberlikle sonuçlanacağı düşünülürken uzatma dakikasında Kızılayspor kalecisi M.Ali’nin auttan attığı golle rakibini 2-1 mağlup etti ve çeyrek finale yükseldi.

Haber ve Koordinatör:Arif OKTAROĞLU

https://www.facebook.com/arif.oktaroglu

https://www.facebook.com/antalyasm

https://www.facebook.com/ANTALYASAGLIKSPOR.TFF.TSF.TVF