ANTALYA SAĞLIK ÇALIŞANLARI 19.GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASINDA GRUP MAÇLARI SONA ERDİ.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-0119Antalya Sağlık Çalışanları 19.Geleneksel Futbol Turnuvasında A, B, C ve D gruplarında oynanan 5.Maçlar sonrası Grup maçları sona erdi. A Grubunda; Atatürk Devlet Hastanesi, B Grubunda; Tıp Fakültesi FC Akar, C Grubunda; Elmalı Devlet Hastanesi ve D Grubunda OFM Hastanesi gruplarını lider tamamlayarak direkt çeyrek finale yükseldiler. Gruplarında 2. ve 3. sırayı alan takımlar çeyrek finale yükselebilmek için Play Off eleme karşılaşması oynayacaklar.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-0119E. ve A.H.AMELİYATHANE-4 KIZILAYSPOR-6

A Grubunda yer alan E.ve A.H.Ameliyathane ile Kızılay takımları arasındaki mücadele 11.11.2019 tarihinde 1 Nolu sahada oynandı.  Üst tura çıkabilmek için her iki takım için önemli olan karşılaşmada Kızılayspor rakibini 6-4 mağlup ederek çeyrek final öncesi play off oynama hakkını elde etti. Kızılay grubunu 3. olarak tamamlarken E.ve A.H.Ameliyathane turnuvaya veda etti.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-0119TIP FAKÜLTESİ F.C.AKAR-10 SERİK SAĞLIKSPOR-1

B Grubunda yer alan Tıp Fakültesi FC Akar ile Seriksağlıkspor arasındaki mücadele 11.11.2019 tarihinde saat 19:00’de 1 Nolu sahada oynandı. Grup liderliği için mücadele eden namağlup iki takımın karşılaşmasında Tıp Fakültesi FC Akar rakibi 10-1 skorla mağlup ederek Grup lideri olurken direkt çeyrek final oynama hakkını elde etti. Serik Sağlıkspor grubu 2.tamamlarken çeyrek final öncesi play off karşılaşması oynayacak.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-0119ATATÜRK DEVLET HASTANESİ-6 TIP FAKÜLTESİ BİGG BROTHERS-2

A Grubunda yer alan Atatürk Devlet Hastanesi ile Tıp fakültesi Big Brothers takımları arasındaki mücadele 11.11.2019 tarihinde saat 19:00’de 2 Nolu sahada oynandı. Grup liderliği ve direkt çeyrek finale yükselebilmek için önem arz eden bu karşılaşmada Atatürk Devlet Hastanesi rakibini 6- mağlup etti. Grubunu lider olarak tamamlayarak çeyrek finale yükseldi. Tıp fakültesi Big Brothers takımı grubunu 2. olarak tamamlarken çeyrek final öncesi play off karşılaşması oynayacak.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-0119ANADOLU HASTANESİ-12 VEREM SAVAŞI DERNEĞİ-4

C Grubunda yer alan Anadolu Hastanesi ile Verem Savaşı Derneği takımları arasındaki karşılaşma 12.11.2019 tarihinde Saat 18:00’da 1 Nolu sahada oynandı. Aynı puana sahip olan iki takımın mücadelesinde Anadolu Hastanesi rakibi Verem Savaşı Derneği takımını 12-4 mağlup ederek grubunu 2.sırada tamamladı. Anadolu Hastanesi çeyrek final öncesi play off karşılaşması oynayacak. Verem Savaşı Derneği takımı ikili averaj uygulamasına göre aynı puana sahip Medikaciler Derneği takımına 3-2 mağlup olduğu için grubunu 4.olarak tamamladı turnuvaya veda etti. C Grubunda 3.sırayı yer alan Medikalciler Derneği çeyrek final öncesi play off karşılaşması oynayacak.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-0119YAŞAM HASTANESİ-1 OFM HASTANESİ-5

D Grubunda yer alan OFM Hastanesi ile Yaşam Hastanesi arasındaki mücadele 12.11.2019 tarihinde 2 Nolu sahada oynandı. Grubun namağlup takımı OFM Hastanesi ile çeyrek final öncesi play off karşılaşmassı oynayabilmek için sahaya çıkan Yaşam Hastanesi arasındaki mücadele OFM hastanesinin 5-1 galibiyeti ile sona erdi. OFM Hastanesi grubunu lider tamamlayarak direkt çeyrek finale yükseldi. Yaşam Hastanesi grubunu 4.sırada tamamlayarak turnuvaya veda etti.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-0119DÜNYA GÖZ HASTANESİ-6 E.ve A.H.KALP-DAMAR-4

D Grubunda yeralan Dünya Göz Hastanesi ile E.ve A.H.Kalp Damar takımları arasındaki mücadele 12.11.2019 tarihinde 2 Nolu sahada oynandı. Dünya Göz Hastanesi çeyrek final öncesi play off karşılaşması oynayabilmek için önemli olan bu karşılaşmadan 6-4 galip ayrılarak grubunu 3.sırada tamamladı. Dünya Göz Hastanesi çeyrek final öncesi play off karşılaşması oynayacak. E.ve A.H.Kalp Damar takımı ise grubunu 5.sırada tamamlayarak turnuvaya veda etti.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-0119ELMALI DEVLET HASTANESİ-7 ANTALYA SAĞLIKSPOR-4

C Grubunda yer alan Elmalı Devlet Hastanesi ile Antalya Sağlıkspor takımları arasındaki mücadele Saat 19:00’de 1 Nolu sahada oynandı. Elmalı Devlet Hastanesi rakibini 7-4 mağlup etti. İkili averaj uygulamasına göre Anadolu Hastanesini mağlup ettiği için grup maçları sonunda grubunu lider tamamlayarak direkt çeyrek final oynama hakkını elde etti. Antalya Sağlıkspor grubunu 5.sırada tamamlayarak turnuvaya veda etti.

ok-hareketli-resim-01132019-TURNUVA FİKSTÜR ve MAÇLAR SONUÇLARok-hareketli-resim-0114

Haber ve Koordinatör:Arif OKTAROĞLU

https://www.facebook.com/arif.oktaroglu

https://www.facebook.com/antalyasm

https://www.facebook.com/ANTALYASAGLIKSPOR.TFF.TSF.TVF