Antalya Sağlık Çalışanları 19.Geleneksel Futbol Liginde 4.Maçlar Tamamlandı.

Antalya Sağlık Çalışanları 19.Geleneksel Futbol Turnuvasında 8. Gününde 4.Maçlar tamamlandı. Turnuva takımları gruplarından bir üst tura yükselebilmek için kıyasıya mücadele ediyor. Turnuvanın 8.Gününde Tıp Fakültesi F.C.Akar ile Eczacılar Odası, Serik Sağlıkspor ile Genç Medikalciler, Yaşam Hastanesi ile Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Medikalciler Derneği ile Elmalı Devlet Hastanesi takımları karşı karşıya geldi.

TIP FAKÜLTESİ F.C.AKAR-8 ECZACILAR ODASI-1

B Grubunda yer alan Tıp Fakültesi F.C. Akar ile Eczacılar Odası arasındaki mücadele Saat 18:00’da 1 Nolu sahada oynandı. Tıp Fakültesi F.C. Akar takımı karşılaşmaya; Uğur, Emre, Engin, Mehmet ERDOĞMUŞ, Mehmet Emin, Mehmet ÖZYÖRÜK ve Cemal ile Eczacılar Odası ise Ökkeş, Sercan, Talat, Afşin, İsmet, Murat ve Onur ile başladı. Tıp Fakültesi F.C. Akar  takımı rakibi Eczacılar Odasını 8-1 mağlup ederek puanını 9’a çıkardı. Tıp Fakültesi F.C. Akar takımını galibiyete taşıyan goller; Mehmet ERDOĞMUŞ (7) ve Mehmet ÖZYÖRÜK’ten gelirken Eczacılar Odası takımın golü Onur’dan geldi.

SERİK SAĞLIKSPOR-12 GENÇ MEDİKALCİLER-0

B Grubunda yer alan Serik Sağlıkspor ile Genç Medikalciler arasındaki mücadele Saat 18:00’da 2 Nolu sahada oynandı. Serik sağlıkspor karşılaşmaya; Erdinç, Alaattin, Ömer, Hakkı, Mustafa, Tugay ve M.Recep ile başladı. Serik Sağlıkspor rakibi Genç Medikalciler takımını 12-0 skorla farklı mağlup etti. Serik Sağlıksporu galibiyete taşıyan goller; Hakkı (4), Tugay (3), Mustafa (3), Recep ve Turgut’tan geldi.

ELMALI DEVLET HASTANESİ-5 MEDİKALCİLER DERNEĞİ-4

C Grubunda yer alan Elmalı Devlet Hastanesi ile Medikalciler Derneği arasındaki önemli karşılaşma saat 19:00’de 1 Nolu sahada oynandı. Elmalı Devlet Hastanesi karşılaşmaya; Kadir, Serkan, Uğur, Muhammet, Furkan, Asaf ve Ümit ile Medikalciler Derneği ise Serdar, Serkan, Bekir, Tolga, Emrah, Aziz ve Yasin ile başladı. Bu önemli karşılaşmada Elmalı Devlet Hastanesi rakibi Medikalciler Derneğini 5-4 mağlup ederek üst tura çıkabilmek için önemli bir avantaj elde etti. Elmalı Devlet Hastanesini galibiyete taşıyan goller; Asaf (2), Furkan, Hacı ve Ümit’ten gelirken; Medikalciler Derneği’nin golleri Yasin (3) ve Emrah’tan geldi.

EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ-4 YAŞAM HASTANESİ-4

A Grubunda yer alan Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Yaşam Hastanesi arasındaki önemli karşılaşma saat 19:00’de 2 Nolu sahada oynandı. Eğitim ve Araştırma Hastanesi takımı karşılaşmaya; Halil, Kürşat, Ali, Münasip, Mehmet, Murat ve Kadir ile Yaşam Hastanesi ise Oğuzhan, Seçkin, Aykut, Mehmet, Nihat, Abdurahman ve Burak ile başladı. karşılıklı gollerin atıldığı karşılaşma 4-4 beraberlikle sonuçlanırken puanlar paylaşıldı. Eğitim ve Araştırma Hastanesi takımın golleri Kadir’den (4) gelirken Yaşam Hastanesinin golleri; Burak, Nihat, Mehmet ve Hakan’dan geldi.

Haber ve Koordinatör:Arif OKTAROĞLU

https://www.facebook.com/arif.oktaroglu

https://www.facebook.com/antalyasm

https://www.facebook.com/ANTALYASAGLIKSPOR.TFF.TSF.TVF