OFM HASTANESİ ANA SPONSORUMUZ OLDU.

Futbol, Satranç ve Güreş branşlarında faaliyet gösteren Antalya Sağlıkspor Kulübümüze 2019-2020 sezonunda OFM Hastanesi Ana sponsor oldu. Kulübümüz Genel Koordinatörü Arif OKTAROĞLU, OFM Hastanesi Başhekim Dr.Cem MUTLU ve İşletme Müdürü Ahmet MENÇİ ile basın mensuplarının karşısında Ana Sponsorluk sözleşmesi imzaladı.

Yaptığı açılış konuşmasında kurulduğu 2002 yılından bu yana sporun ve sporcunun yanında yer aldıklarını belirten işletme müdürü Ahmet Mençi ” Özel OFM Antalya Hastanesi olarak, Sağlık Camiamızı temsil ederek 3 ayrı branşta gösteren Sağlıkspor kulübüne sponsor olmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade etti. Ayrıca gençlerimizin spor yapmasına vesile olduğumuz için de mutluyuz. Antalya Sağlık Spor’un başarılı bir kulüp olduğunu biliyoruz. Bizim için spor karşılaşmalarındaki sonuçlardan ziyade; gençlerimizi sokak ve kahve köşelerinden, sigara, alkol, uyuşturucu ve kötü alışkanlıklardan kurtularak sağlıklı yaşamaları için spor yapmalarına vesile olabiliyorsak bizim için gerçek başarı ve mutluluk budur. Sporcu sağlığının çok önemli olduğun bildiğimiz için, amatör ve profesyonel tüm spor kulüplerin her zaman yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz.” dedi.Ayrıca Gençlerimizin aralarından soyutlayıp spor yapmalarına vesile olduğumuz için çok mutluyuz. Belirtmek isterim ki sporcu sağlığının öneminin bilinciyle hareket ediyor ve branş ayırmaksızın dün olduğu gibi bundan sonra da spor kulüplerimizin her zaman yanında olmaya da devam edeceğiz.” dedi.

“Amatör spor kulüplerine destek çok önemli”
Hastane başhekimi Dr. Cem Mutlu da, spora ve sporcuya destek verilmesi gerektiğinin altını çizdi. Futbol, Satranç ve Güreş branşlarında faaliyet gösteren Antalya Sağlık Spor Kulübüne başarılar dileyen Dr. Cem Mutlu, “ Antalya’nın spor turizmi konusunda da önemli bir merkez haline geldi. Amatör spor kulüplerine sağlık hizmetleri konusunda destek olmanın, spor ve sporcu gelişimine katkı sağlayacağına inanıyoruz. Antalya Sağlık Spor; gençlerin futbol, güreş ve satranç müsabakaları konusunda gelişimine önemli katkılar sağlıyor. Kendilerine sponsor olmaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtiyor, 2019-2020 futbol sezonunda başarılar diliyoruz” dedi.

Kulübümüzün Genel Koordinatörü Arif Oktaroğlu da, “Antalya Sağlık Spor olarak bizler sporun gençlere kazandırılması noktasında önemli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu kapsam da pekçok kurum ve kuruluşlar bizlere desteğini esirgemedi, bunun için çok teşekkür ederim. Yeni dönemde yapacağımız bu çalışmanın, spora ve sporcuya önemli katkılar sağlamasını temenni ediyorum. Hastane Başhekimi Dr. Cem Mutlu ve İşletme Müdürü Ahmet Mençi’ye birçok sosyal alanda olduğu gibi, spor kulübümüze de sponsor olarak verecekleri destekten dolayı Kulübümüz adına teşekkürlerimi sunarım” ifadelerini kullanarak OFM Hastanesi Yöneticilerine Antalya Sağlıkspor Kulübümüzün Formasını hediye etti.

2019-2020 sezonunda Antalya Sağlıkspor Kulübümüze Ana sponsor olan OFM Hastanesi Yönetim Kuruluna ve Yöneticilerine Antalya Sağlıkspor Kulübü olarak çok teşekkür ederiz.