Antalya Sağlık Çalışanları 19.Geleneksel Futbol Liginde 3.Maçlar tamamlandı.

Antalya Sağlık Çalışanları 19.Geleneksel Futbol Turnuvasında 6. Gününde D Grubunda yer alan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp-Damar ile Eğitim ve Araştırma Hastanesi, C Grubunda yer alan Verem Savaşı Derneği ile Medikalciler Derneği, B Grubunda Kepez Devlet Hastanesi ile Eczacılar Odası, Tıp Fakültesi F.C. Akar ile Genç Medikalciler  takımları karşı karşıya geldi. Bu karşılaşmalardan sonra turnuvanın 3.Maçları tamamlandı.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-0119E. ve A.HASTANESİ KALP-DAMAR-1 EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ-3

D Grubunda yer alan E.ve A.H.Kalp Damar ile Eğitim ve Araştırma Hastanesi arasındaki mücadele 05.11.2019 tarihi Saat 18:00’da Türk Telekom Lisesi Demirspor Spor Kompleksi 1 Nolu sahada oynandı. Eğitim ve Araştırma Hastanesi rakibi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp-Damar takımını 3-1 mağlup ederek 3 puanın sahibi oldu. Eğitim ve Araştırma Hastanesi takımının golleri Kadir, Ali ve Münir’den gelirken Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp-Damar takımının golü İbrahim’den geldi.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-0119VEREM SAVAŞI DERNEĞİ-2 MEDİKALCİLER DERNEĞİ-3

C Grubunda yer alan Verem Savaşı Derneği ile Medikalciler Derneği arasındaki mücadele 05.11.2019 tarihi Saat 18:00’da Türk Telekom Lisesi Demirspor Spor Kompleksi 2 Nolu sahada oynandı. Medikalciler Derneği rakibi Verem Savaşı Derneğini takımını 3-2 mağlup ederek 3 puanın sahibi oldu. Medikalciler Derneği takımının golleri Yasin (2) ve Bekir’den gelirken Verem Savaşı Derneği takımının golleri Levent’ten geldi.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-0119KEPEZ DEVLET HASTANESİ-1 ECZACILAR ODASI-2

B Grubunda yer alan Kepez Devlet Hastanesi ile Eczacılar Odası arasındaki mücadele 05.11.2019 tarihi Saat 19:00’de Türk Telekom Lisesi Demirspor Spor Kompleksi 1 Nolu sahada oynandı. Eczacılar Odası rakibi Kepez Devlet Hastanesi takımını 2-1 mağlup ederek 3 puanın sahibi oldu. Eczacılar Odası takımın golleri Yüce ve Galen’den gelirken Kepez Devlet Hastanesi takımının golü Erdal’dan geldi.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-0119TIP FAKÜLTESİ F.C.AKAR-13 GENÇ MEDİKALCİLER-0

B Grubunda yer alan Tıp Fakültesi F.C.Akar ile Genç Medikalciler arasındaki mücadele 05.11.2019 tarihi Saat 19:00’de Türk Telekom Lisesi Demirspor Spor Kompleksi 2 Nolu sahada oynandı. Tıp Fakültesi F.C.Akar takımı rakibi Genç Medikalciler takımını 13-0 mağlup ederek 3 puanın sahibi oldu. Tıp Fakültesi F.C.Akar takımın golleri; Mehmet ÖZYÖRÜK (5), Mehmet ERDOĞMUŞ (4), Cemal (3) ve Caner’den geldi.

Haber ve Koordinatör:Arif OKTAROĞLU

https://www.facebook.com/arif.oktaroglu

https://www.facebook.com/antalyasm

https://www.facebook.com/ANTALYASAGLIKSPOR.TFF.TSF.TVF