ANTALYA SAĞLIK ÇALIŞANLARI 19.GELENEKSEL FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI.

Antalya Sağlık Çalışanları  19.Geleneksel Futbol Turnuvası Türk Telekom Lisesi Demirspor Spor Kompleksinde büyük bir heyecanla başladı. Antalya Sağlık Çalışanları  19.Geleneksel Futbol Turnuvasında 20 takım mücadele edecek olup, gruplarında 1. sırayı alan takımlar çeyrek finale yükselecek, 2. ve 3.sırayı alan takımlar ise çeyrek finale yükselebilmek için ön eleme karşılaşması oynayacak. Turnuvanın açılış gününde Saat 18:00’de 1 Nolu Sahada Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile Atatürk Devlet Hastanesi, 2 Nolu sahada Kızılayspor ile Tıp Fakültesi Big Brothers, Saat 19:00’de 1 Nolu sahada Serik Sağlıkspor ile Kepez Devlet Hastanesi, 2 Nolu Sahada Eczacılar Odası ile Genç Medikalciler takımları karşı karşıya geldi.

AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI HASTANESİ-4 ATATÜRK DEVLET HASTANESİ-2

A Grubunda yer alan Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile Atatürk Devlet Hastanesi arasındaki mücadele Saat 18:00’da 1 Nolu Sahada oynandı. Ağız ve Diş Sağlığı Hastaneye karşılaşmaya; Hüseyin, Ertuğrul, Hasan, Kamber, Emrah, Onur ve Murat ile Atatürk Devlet Hastanesi ise Süleyman, Emre, Zeki, Şehmuz, Hüseyin, Bekir ve Hamit ile başladı. Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi rakibi Atatürk Devlet Hastanesi 4-2  mağlup ederek turnuvaya 3 puanla başladı. Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesini galibiyete taşıyan goller; Onur(3) ve Murat’tan gelirken Atatürk Devlet Hastanesinin  golleri Hamit ve Hüseyin’den geldi.

TIP FAKÜLTESİ BİG BROTHERS-5 KIZILAYSPOR-4

A Grubunda yer alan Tıp Fakültesi Big Brothers ile Kızılayspor arasındaki mücadele Saat 18:00’da 2 Nolu Sahada oynandı.Tıp Fakültesi Big Brothers karşılaşmaya; Ervin, Tolga, Atilla, Rıfat, Şahap, Resul ve Yiğit ile Kızılayspor ise M.Ali, Ramazan, Ceyhun, Halil, Yusuf, Onur ve Yetkin ile başladı. Tıp Fakültesi Big Brothers rakibini 5-4 mağlup ederek turnuvaya 3 puanla başladı. Tıp Fakültesi Big Brothers takımını galibiyete taşıyan goller; Rıfat(2), Atilla, Tolga ve Cihan’dan gelirken Kızılaysporun  golleri Yetkin, Ceyhan,Ramazan ve Kadir’den geldi.

SERİK SAĞLIKSPOR-8 KEPEZ DEVLET HASTANESİ-1

B Grubunda yer alan Serik Sağlıkspor ile Kepez Devlet Hastanesi arasındaki mücadele Saat 19:00’da 1 Nolu Sahada oynandı.Serik Sağlıkspor karşılaşmaya; Erdinç, Alaattin, Ömer, Hakkı, Tugay, Mustafa ve Turgut ile Kepez Devlet Hastanesi ise Mehmet, Vedat, Çağrı, Zafer, Serdar, Özgür ve Şaban ile başladı. Seriksağlıkspor rakibini 8-1 farklı mağlup ederek turnuvaya 3 puanla başladı. Serik Sağlıksporu galibiyete taşıyan goller;Tugay(4), Mustafa(2), Alaatin ve Okkan’dan gelirken Kepez Devlet Hastanesinin tek golü Uğur’dan geldi.

ECZACILAR ODASI-8 GENÇ MEDİKALCİLER-7

B Grubunda yer alan Eczacılar Odası ile Genç Medikalciler arasındaki mücadele Saat 19:00’da 2 Nolu Sahada oynandı. Karşılıklı gol düellosu şeklinde süren karşılaşmada son gülen taraf Eczacılar Odası oldu. Heyecanlı ve Centilmence oynanan karşılaşmada Genç Medikalciler skorda üstünlük sağlamasına rağmen üstünlüğünü koruyamadı. Eczacılar Odası maçı bırakmayarak son dakikalarda attığı gollerle rakibini 8-7 mağlup etmeyi başardı ve turnuvaya 3 puanla başladı. Eczacılar Odasını galibiyete taşıyan goller;Onur(4), Okan(4)  gelirken Genç Medikalcilerin golleri Hilmi(5), Ersin ve İsa’dan geldi.

Haber ve Koordinatör:Arif OKTAROĞLU

https://www.facebook.com/arif.oktaroglu