“Sağlık için Filede Buluşalım” 5.Geleneksel Voleybol Turnuvası Şampiyonları Belli Oldu, Kupalar sahiplerini buldu.

kupa-hareketli-resim-0011Antalya Sağlık Müdürlüğü “Sağlık için Filede Buluşalım”  5.Geleneksel Voleybol Turnuvası 03.05.2019 tarihinde Fatih Kapalı Spor Salonunda oynanan Erkekler ve Bayanlar Finalinin ardından yapılan törenle sona erdi. Bayanlar kategorisinde Antalya Sağlıkspor, Erkekler kategorisinde ise Milli Eğitim Müdürlüğü Turnuva Şampiyonu oldular.

Erkekler Final Maçı Saat 14:00’de Milli Eğitim Müdürlüğü ile Acil Sağlık Hizmetleri arasında oynandı. Finale yakışan bu güzel karşılaşmada Milli Eğitim Müdürlüğü rakibi Acil Sağlık Hizmetlerini 3-0 setlerle mağlup ederek Erkekler Şampiyonu oldu.

kupa-hareketli-resim-0011Bayanlar Final Maçı Saat 15:45’de Antalya Sağlıkspor ile Sağlığın Sultanları arasında oynandı. Finale yakışan bu güzel karşılaşmada geçen yılın turnuva Şampiyonu Antalya Sağlıkspor rakibi Sağlığın Sultanları  3-0 setlerle mağlup ederek Bayanlar Şampiyonu oldu.

Kupa ve Ödül Töreni Saat 17:30’da başladı. Kupa ve Ödül Töreni sunumu Turnuvanın Koordinatörü Arif OKTAROĞLU tarafından gerçekleştirildi. Turnuvanın açılış konuşması İl Sağlık Müdürü Dr.Ünal HÜLÜR tarafından yapıldı. İl Sağlık Müdürü Dr.Ünal HÜLÜR “Sağlık için Filede Buluşalım” sloganıyla 5.si gerçekleştirilen Voleybol turnuvasına katılan tüm takımlara ve sporculara teşekkür ederek sporun sağlıktaki önemini vurgulayarak herkesin sağlık için mutlaka düzenli olarak spor yapması gerektiğini belirtti.

kupa-hareketli-resim-0011Antalya Sağlık Müdürlüğü “Sağlık için Filede Buluşalım”  5.Geleneksel Voleybol Turnuvasının müsabakalarının Antalya Özel Uğur Okulları Çallı  Kampüsünde  oynanmasına ev sahipliği yapmalarından dolayı Antalya Uğur Okulları Bölge Koordinatörü Şakir ULUÇAY’a İl Sağlık Müdürü Dr.Ünal HÜLÜR’den teşekkür şilti takdim edildi.

Turnuvaya katılan tüm takımlara katılımlarından dolayı teşekkür plaketleri taktim edildi. Turnuvanın: En centilmen Bayan sporcusu Halime Ceren HODA, En Centilmen Erkek sporcusu Engin ŞALLI, En Centilmen Erkek takımı Antalya Barosu, En Centilmen Bayan Takımı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi oldu. Turnuvanın Erkekler 4.sü Antalya Sağlıkspor, Bayanlar 4.sü Eczacılar Odası oldu. Kupa ve Plaketler Tertip Komitesi, İl Sağlık Müdürlüğü ile Özel ve Kamu Kurumları Yöneticileri tarafından takdim edildi.

kupa-hareketli-resim-0011Bayanlar Turnuva 3.sü Büyükşehir Belediyespor takımına Kupa ve Madalyalar Voleybol İl Temsilcisi Kenan GÜRKAN tarafından, Erkekler Kategorisi turnuva 3.sü Kepez Devlet Hastanesi takımına Kupa ve Madalyalar Turnuva tertip komitesi tarafından,  Bayanlar Turnuva 2.si Sağlığın Sultanları takımına Kupa ve Madalyalar Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr.Mehmet Fatih GÜLŞEN, Turnuva Erkekler 2.si Acil Sağlık Hizmetleri takımına Kupa ve Madalyalar Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr.Mehmet Fatih GÜLŞEN, Erkekler Turnuva Şampiyonu Milli Eğitim Müdürlüğüne İl Sağlık Müdürü Dr.Ünal HÜLÜR ve İl Milli Eğitim Müdürü adına Müdür Yardımcısı Sema BEKAR ve Bayanlar Turnuva Şampiyonu Antalya Sağlıkspora Kupa ve Madalyalar İl Sağlık Müdürü Dr. Ünal HÜLÜR tarafından takdim edildi.

Antalya Sağlık Müdürlüğü “Sağlık için Filede Buluşalım”  5.Geleneksel Voleybol Turnuvası Kupa ve Ödül töreninin ardından sona erdi.

Haber ve Koordinatör:Arif OKTAROĞLU

Haber ve Koordinatör:Arif OKTAROĞLU

https://www.facebook.com/arif.oktaroglu

https://www.facebook.com/antalyahsm.voleybol

https://www.facebook.com/ANTALYASAGLIKSPOR.TFF.TSF.TVF