“Sağlık için Filede Buluşalım” 5.Geleneksel Voleybol Turnuvasında Bayanlar müsabakaları tamamlandı.

voleybol-hareketli-resim-0002Antalya Sağlık Müdürlüğü “Sağlık için Filede Buluşalım” 5.Geleneksel Voleybol Turnuvası 29.04.2019 tarihinde Fatih Ortaokulu Kapalı Spor Salonunda Bayanlar Liginin son karşılaşmaları ile grup maçları sona erdi. Grup Maçları sonunda Antalya Sağlıkspor Grup 1.si, Büyükşehir Belediyespor Grup 2.si, Sağlığın Sultanları grup 3.sü, Eczacılar Odası grup 4.sü olarak yarı finale yükseldiler. Diş Hekimliği Fakültesi, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ve Atatürk Devlet Hastanesi turnuvaya veda ettiler. Yarı Finalde: Antalya Sağlıkspor ile Eczacılar Odası, Büyükşehir Belediye Spor ile Sağlığın Sultanları karşı karşıya gelecek.

voleybol-hareketli-resim-0002GÜNÜN BAYANLAR LİGİ MAÇ SONUÇLARI.

ANTALYA SAĞLIKSPOR-2 AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI HASTANESİ-0

Bayanlar ligi takımlarından Antalya Sağlıkspor ile Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi arasındaki karşılaşma 29.04.2019 tarihi saat 18:30’da Fatih Ortaokulu Kapalı Spor Salonunda başladı. Antalya Sağlıkspor 1.Seti 25-14 sayılarla, 2.Seti 25-20 sayılarla tamamlayarak karşılaşmayı 2-0 kazandı. Antalya Sağlıkspor Bayanlar grup 1.si olarak yarı finale yükseldi. Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi centilmence mücadele ettiği turnuvaya veda etti. Centilmence mücadele ederek turnuvaya renk katan Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi takımına teşekkür ederiz.

voleybol-hareketli-resim-0002DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ-2 ECZACILAR ODASI-0

Bayanlar ligi takımlarından Diş Hekimliği Fakültesi ile Eczacılar Odası arasındaki karşılaşma 29.04.2019 tarihi saat 19:30’da Fatih Ortaokulu Kapalı Spor Salonunda başladı. Diş Hekimliği Fakültesi 1.Seti 25-22 sayılarla, 2.Seti 26-24 sayılarla tamamlayarak karşılaşmayı 2-0 kazandı. Bayanlar liginde mücadele eden takımların grup maçları sonunda galibiyet sayıları eşit olduğundan TVF Oyun kuralları talimatına göre “Müsabakalarda galibiyette (2), mağlubiyette (1), hükmen mağlubiyette (0) puan verilir. Puanların eşitliği halinde set averajı tatbik olunur. Bu değerlendirmede takımların aldıkları set toplamı, kaybettikleri set toplamına bölünür. Büyük sayıya sahip olan takım kazanır. Puan ve set averajlarının eşitliği halinde sayı averajı usulü tatbik olunur. Takımların bütün müsabakalar sonunda elde ettikleri sayı toplamı, kaybettikleri sayı toplamına bölünür. Büyük sayıya sahip olan takım kazanır. hükmüne istinaden Eczacılar Odası Grup 4.sü olarak yarı finale yükseldi. Diş Hekimliği Fakültesi ise Grup 5.olarak turnuvaya veda etti.  Centilmence mücadele ederek turnuvaya renk katan Diş Hekimliği Fakültesi takımına teşekkür ederiz.

Eczacılar Odası Alınan sayılar toplamı=287 Kaybedilen sayılar toplamı=253

Diş Hekimliği Fakültesi Alınan sayılar toplamı=242 Kaybedilen sayılar toplamı=237

2019-VOLEYBOL-TURNUVA MAÇLAR-FİKSTÜR-SONUÇLAR